Logo
Hakkımızda

1950 yılından  beri  Türkiye /  Bursa da ticari faaliyetlerini devam ettirmekte olan firmamız 25 yıldır mobilya sektöründe yer almaktadır. Son 15 yıldır ise bebek ve çocuk mobilyası alanında uzmanlaşmış  olup ;  çocuklarımızın sağlık ve güvenliğini ön planda tutarak tamamı MDF ve lake boyalı, el işçiliği ile üretilen mobilyaların tasarımlarını, üretimini  ve   satışını gerçekleştirmektedir.

Odak noktamız çocuklarımızdır . Çocuklarımızın bir numaralı sosyal alanları olan odalarını, onların gelişimlerine katkıda bulunacak  şekilde  tasarlamak, üretmek ve kullanımına sunarak, mutluluklarına mutluluk katabilmek en büyük arzumuzdur. Bu amaçla çıktığımız yolculuğumuzda gerek hayallerini tasarladığımız  çocuklarımızla ,  gerekse sosyal sorumluluk projelerimizle hayallerine dokunabildiğimiz  çocuklarımızla  “Bir Oda Dolusu Mutluluk “ diyerek binlerce çocuğumuzun hayatlarına dokunabilmiş olmak bizleri inanılmaz motive etmektedir. 

Bunca yıllık tecrübemizden sonra amatör ruhumuzun verdiği heyecanla yolumuza devam ederken ,  2018 -2019 - 2021 yıllarında Almanya  Köln  Kind + Jugend fuarına katıldık.  Fuar sonrası iş ortaklıklarımız ile güzel başlangıçlar yaptık. İngiltere, Hollanda, Belçika, Yunanistan da satış noktalarımız aracılığıyla daha çok çocuğa ulaştık

Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için çok daha güzel şeyler yapabilmek   amacıyla 2020 Aralık ayında yeni bir başlangıç yapıp online satış sitemizi açtık. 

Bizden sonrası için de hayatlara dokunmaya devam edebilmek için Sosyal sorumluluk projelerine çok önem veriyoruz. 

Çocuklarımızın olduğu her yerde bizde varız. Hayal güçlerine göre çocuklarımız  için  özel yaşam  ve oyun alanları tasarlıyoruz

15 Mart 2021 tarihinde tüketici hakları gününde İstanbul da düzenlenen 34.Uluslarası Tüketici Kalite Zirvesinde “Tüketici  Kalite Memnuniyet Ödülü” aldık. 

18 Şubat 2022 tarihinde dünyanın en önemli iş merkezlerinden birisi olan İngiltere / Londra da gerçekleştirilen  16. Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesinde “Marka Kalite Ödülü “ aldık.

Çocuklarımızın sağlık ve güvenliğini ön planda tutarak devam ettiğimiz yolumuzda daha gerçekleştireceğimiz pek çok projemiz var. Bunun için sizlerden alacağımız destek bizim için çok önemli. 

Biz  çocuklarımız için hayal etmeye , tasarlamaya , üretmeye ve onların mutluluğuna mutluluk katmaya devam ediyor  olacağız.

Sağlıklı ve güzel günlerde buluşabilmek dileğiyle..

Sevgilerimizle

Pervin & Yusuf Katana