Online Mağazamız Açıldı Hemen Alışveriş İçin Tıklayın
Logo
Hakkımızda

Bizi güçlü kılan, firmamızın geçmişteki deneyimleridir.

Bebek ve çocuk odası mobilyalarının tasarımı, üretimi ve pazarlamasını yapan firmamız 1950 yılından beri ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Bebek ve çocuk odaları dekorasyonunda hayal gücünüz kadar sınırsız hizmetler sunan firmamız sektöründe öncüdür ve farkını fark ettirir. MOREMO hayatınıza renk katacak sıcacık ve renkli bir dünyadır. Nice mutlu günlerde buluşmak dileğiyle.

Misyon

Herkesin erişebileceği uygun maliyetli ve yüksek kaliteli ürünler üretmenin yanı sıra; ekonomik, sosyal ve çevre konularında da sorumluluk üstlenmemiz gereğine derinden inanıyoruz. Bizler ürünlerimizin size sunulmasının ötesine giderek bebek ve çocuklarımızın yaşam kalitesini sürekli iyileştirmemize imkan verecek çözümlerin arayışı içinde olacağız.

Vizyon

Odak noktamız çocuklardır.; Onlara verdiğimiz önem motivasyonumuzun özünü teşkil etmektedir. En önemli hedefimiz en iyi olmaktır. En iyi olmak demek bizim için yalnızca bir fark yaratmanın çok daha ötesinde bebek ve çocuk odalarında bütünüyle farkı bir yaklaşımı hayata geçirmek demektir.